Prodej RD obec Podomí - okr. Vyškov - CP 350 m2

Evidenční číslo: 295
Typ: Řadový
Adresa: Podomí, Vyškov
Cena: 2 500 000Kč
Poznámka k ceně: + provize RK, včetně právního servisu
2 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Podomí, okres Vyškov. Dům je řadový, s dílnou, vlastní studnou a nevyužitou půdou. Zastavěná plocha domu 150 m2 zahrnuje dům, dílnu, přístavby, garáž a venkovní posezení. Polovina prostranství před vchodem do domu je vydlážděná, na němž je umístěna garáž a přístavky, polovina je zatravněná se záhonky, keříky rybízu a jabloní. Dům je napojen na elektřinu, obecní splaškovou kanalizaci, rozvod vody je z vlastní studny. Topení kamny na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem.
Dům má vchod orientovaný na jih. Ze středové chodby je vlevo vchod do dvou pokojů vedle sebe, která mají okna na zahradu před domem. Z chodby vpravo je vchod do kuchyně a do koupelny s vanou a WC a dále do zadních dvou místností, která mají okna na sever.
V pravé místnosti je umístěn elektrický bojler na ohřev vody, komora, v levé místnosti je umístěn sklad se zadním vchodem do domu, který ústí na pás zahrady za domem, studna. V levé části domu v obytných pokojích jsou krbová kamna na tuhá paliva.
Dílna umístěná vpravo vedle vchodu do domu sloužila jako autodílna, zamykací vrata. Dům je cihlový se smíšenými stropy. Půdní prostor je nevyužitý. Podlahy betonové, v předsíni, kuchyni a koupelně je dlažba.
V domě je malý sklep přístupný z předsíně. Celková plocha domu s pozemkem je 350 m2. Dům je určen k celkové rekonstrukci a modernizaci. Pozemek je oplocen s otevírací dvoukřídlou bránou.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Podomí, Vyškov

Plochy

Plocha zastavená: 150m2
Plocha zahrady: 200m2

Počty místností, umístění

Typ objektu: 1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Zahrada

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Máte otázku?

Kde inzerujeme?

Naše úspěchy v číslech